Dažniausiai Užduodami Klausimai

NUOMOJAMO GAMINIO INFORMACIJA

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Suknelės šioje svetainėje suskirstytos vadovaujantis gamintojų nurodytais dydžiais pagal vaiko ūgį. Be to, prie kiekvienos suknelės pateikėme jos išmatavimus:

    A – ilgį nuo priekaklio taško pečių linijoje iki gaminio apačios

    B – plotį per juosmenį

    C – plotį per pažastis

 

Jei nesate tikri, ar suknelė tiks Jūsų mergaitei, išmatuokite jos dėvimą suknelę (rekomenduojame pasirinkti panašaus modelio suknelę – kitokie rūbai netinka) ir matavimo rezultatus palyginkite su pateiktais drabužio aprašyme.

Taip pat kviečiame pasinaudoti prie kiekvienos suknelės pateiktomis gamintojo dydžių rekomendacijomis bei dydžių lentelėmis – šiuo atveju reiktų išmatuoti vaiko krūtinės, liemens ir klubų apimtis.

Ar realybėje rūbai ir aksesuarai atrodys taip pat, kaip nuotraukose?

Mes stengiamės kuo tikroviškiau atskleisti daiktų išvaizdą ir savybes. Visgi, dėl skirtingų kompiuterių, monitorių ar mobiliųjų įrenginių nustatymų ir charakteristikų negalime garantuoti, kad Jūsų įrenginio ekranas tiksliai atspindės šioje svetainėje pateiktų daiktų spalvas, tad realybėje jos gali nežymiai skirtis.

Ką daryti, jei produkto aprašyme nerandu informacijos, kuri mane domina?

Prašome susisiekti telefonu +370 699 133333 (darbo laikas: I – V 11:00 – 18:00) ir Jums suteiksime visą reikiamą informaciją. Kitu laiku rašykite el. laišką info@mudvi.eu. Į el. laiškus atsakome per vieną darbo dieną.

 

NUOMOS UŽSAKYMO INFORMACIJA

Ar užsakymą nuomai galiu pateikti tik internetu?

Jūsų patogumui sudarėme galimybę pasirinkti, kokiu būdu išsinuomoti daiktus – naudojantis interneto svetaine www.mudvi.eu arba atvykus į mūsų sandėlį Vilniuje („Sigmos“ teritorijoje, Šiaurės miestelyje) ir sudarius rašytinę nuomos sutartį. Pastaruoju atveju atsiskaitymas už paslaugas vykdomas grynaisiais pinigais. Prieš atvykdami susisiekite telefonu +370 6991 33333 (darbo laikas: I – V 11:00 – 18:00) ir pasitikslinkite, ar interneto svetainėje nusižiūrėta suknelė nerezervuota ir yra sandėlyje, o mes taip pat esame jame ir galime Jus pasitikti. Atvykdami su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Ar galiu užsakymą pateikti rytdienai?

Dėl daiktų pristatymo terminų užsakymo internetu rytojaus dienai pateikti negalite. Susisiekite su mumis telefonu +370 699 13333 (darbo laikas: I – VII 11:00 – 18:00) ir patikslinsime dėl konkrečių daiktų skubesnės rezervacijos galimybių.

Kodėl pirma ir paskutine nuomos termino diena negaliu pasirinkti šeštadienio ar sekmadienio?

Mūsų elektroninė užsakymų sistema neleidžia pirma bei paskutine nuomos termino diena pasirinkti šeštadienio ir sekmadienio todėl, kad savaitgaliais nedirbame ir nevykdome užsakymų pristatymo bei grąžinimo.

Jei daiktus pageidaujate išsinuomoti 4 dienoms nuo trečiadienio ar ketvirtadienio, paskutinė nuomos termino diena bus pirmoji darbo diena – pirmadienis. Tokiu būdu turėsite galimybę daiktais naudotis ilgiau, nors mokėsite tik už 4 dienų nuomą.

Kada pradedate vykdyti pateiktą užsakymą?

Užsakymą pradedame vykdyti nedelsiant, gavę pilną apmokėjimą už prekes ir/ar paslaugas. Apmokėjimas laikomas atliktu, kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma mūsų banko sąskaitoje.

Ar galiu pakeisti savo užsakymą?

Atlikti pakeitimus galite interneto svetainėje www.mudvi.eu pateikdami naują užsakymą ir el. paštu info@mudvi.eu atšaukdami visą ar dalį pirminio užsakymo (nepamirškite nurodyti užsakymo numerio).

Ar galiu pakeisti užsakymo pristatymo adresą?

Taip, jeigu užsakymas dar neišsiųstas. Išsiųstiems siuntiniams adreso keitimo galimybės nėra. Susisiekite su mumis telefonu +370 699 13333 (darbo laikas: I – V 11:00 – 18:00) ir mes patikslinsime adreso keitimo galimybę.

Ar galiu atšaukti savo užsakymą?

Taip, nuomos užsakymą atšauksite apie tai parašydami mums el. paštu info@mudvi.eu (nepamirškite nurodyti užsakymo numerio). Apsispręsti dėl užsakymo atšaukimo raginame kuo ankščiau, nes nuomai užsakytus daiktus rezervuojame Jums – visą Jūsų nurodytą laikotarpį, įskaitant kelias dienas prieš ir po jo, šių daiktų kiti klientai savo vaikams išnuomoti negali. Atšaukus užsakymą ne vėliau, nei likus 14 kalendorinių dienų iki jo pristatymo dienos, Jums grąžinsime visus už užsakymą sumokėtus pinigus. Atšaukus užsakymą vėliau, nei 14 kalendorinių dienų iki jo pristatymo dienos, grąžinsime 50 procentų už daiktų nuomos paslaugą sumokėtų lėšų. Daugiau informacijos skaitykite Prekių pardavimo ir paslaugų teikimo taisyklėse.

Ar galiu užsakymo gavėju nurodyti kitą asmenį, nors užsakymą pateikiau ir mokėjimą atlikau pats?

Taip, tačiau visa atsakomybė, susijusi su užsakymo vykdymo sąlygomis, priklausys Jums.

 

NUOMOS UŽSAKYMO PRISTATYMAS

Kur pristatote užsakymus?

Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.

Kiek kainuoja pristatymas?

Pristatymas Lietuvoje kurjerių paštu kainuoja 6,90 eur. Užsakymo atsiėmimas iš mūsų sandėlio Vilniuje – nemokamas.

Ar galiu pasirinkti kitą, nei kurjerių paštu, pristatymo būdą?

MUDVI nuomos užsakymų pristatymu rūpinasi UAB „DPD Lietuva“ kurjeriai ir kitų užsakymų pristatymo būdų netaikome.

Kada pristatysite užsakymą?

Išsinuomotus daiktus kurjeris pristatys pirmą Jūsų pasirinkto nuomos termino dieną.

Kurjeris siuntinius pristato pirmadieniais – penktadieniais 8.00 – 18.00 val. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose galima rinktis pristatymą vakariniu laiku 18.00 – 22.00 val. Užsakymo pristatymo dieną Jūsų nurodytu telefono numeriu kurjeris susisieks dėl tikslesnio siuntinio pristatymo laiko. Būkite pasiekiami!

Ar galiu užsakymą atsiimti pats?

Taip, galite atsiimti savo užsakymą mūsų sandėlyje Vilniuje, esančiame Kalvarijų g. Kalvarijų g. 125–404, I korpusas, LT-08221 Vilnius („Sigmos“ teritorijoje, Šiaurės miestelyje). Atvykdami atsiimti siuntinio apie tai informuokite telefonu +370 6991 33333 ir nurodykite užsakymo numerį. Atsiimant siuntinį būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Ar gali mano užsakymą atsiimti kitas asmuo?

Taip, bet tokiu atveju užsakymo skiltyje „Pastabos“ turėtumėte nurodyti asmenį, atvyksiantį atsiimti užsakymo už Jus.

 

IŠSINUOMOTŲ DAIKTŲ PRIEŽIŪRA

Atsiėmiau siuntinį. Kaip paruošti suknelę dėvėjimui?

Išsinuomotus daiktus išsiunčiame paruoštus dėvėjimui – išvalytus ir išlygintus. Tačiau transportavimo metu rūbai gali kiek pasiglamžyti. Gavę užsakymą, nedelsdami išimkite suknelę ir pakabinkite. Jei lenkimo žymės išliktų, lengvai palyginkite rūbų garintuvu. Daugiau apie tai skaitykite Išsinuomotų daiktų priežiūra.

 

IŠSINUOMOTŲ DAIKTŲ GRĄŽINIMAS

Kada privalau grąžinti išsinuomotus rūbus ir aksesuarus?

Išsinuomotus daiktus turėtumėte grąžinti ne vėliau, nei užsakyme nurodytą paskutinę nuomos termino dieną.

Kaip grąžinti išsinuomotus daiktus?

Galite pasirinkti, kuriuos iš šių būdų grąžinti išsinuomotus daiktus:

  • per „DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą. Atlikdami užsakymą, pasirinkite šį grąžinimo būdą, jei „DPD Pickup taškas ar terminalas yra netoli Jūsų – tai pasitikrinti galite čia! Palikti siuntinį „DPD Pickup siuntų taške ar terminale galėsite bet kuriuo metu iki paskutinės nuomos termino dienos pabaigos. Daiktai laikomi grąžinti nuo jų pristatymo į „DPD Pickup tašką ar terminalą.
  • per kurjerį, kurį iškviesime Jūsų nurodytu adresu užsakyme nurodytą paskutinę nuomos termino dieną. Kurjeris siuntų paimti atvyksta darbo dienomis 8:00 – 18:00 val. Daiktai laikomi grąžinti juos perdavus mūsų kurjeriui.
  • arba grąžinkite į sandėlį Vilniuje patys iki užsakyme nurodytos paskutinės nuomos termino dienos 16 val. Prieš atvykdami susisiekite su mumis telefonu +370699 13333 (darbo laikas: I – V 11:00 – 18:00), kad Jūsų lauktumėme.

Daugiau apie daiktų grąžinimą skaitykite Išsinuomotų daiktų grąžinimas.

Kiek kainuoja grąžinimas?

Išsinuomotų daiktų grąžinimas visoje Lietuvoje yra nemokamas.

Sugadinau siuntinio dėžę. Ką turėčiau daryti?

Įsigykite kitą pakuotę, tinkamą saugiai grąžinti daiktus per kurjerį arba DPD Pickup tašką ar terminalą.

Vaikas netyčia ištepė ar sugadino išsinuomotą suknelę. Ką daryti?

Nepaisant visų protingų pastangų saugoti daiktus, išlieka galimybė juos ištepti – juk juos dėvės nenustygstantys vietoje, kūrybiški ir žaismingi vaikai! Labai svarbu, kad nemėgintumėte daiktų valyti patys ir neatiduotumėte jų valyti kitiems valymo paslaugų teikėjams. Daiktus valome profesionaliai, atsižvelgdami į gamintojų rekomendacijas bei pasirinkdami tokius valymo ir džiovinimo būdus, kad nebūtų pakenkta valomiems drabužiams. Dėl šios priežasties Jūsų grąžintus daiktus išvalysime patys – valymo paslaugos įskaičiuotos į daiktų nuomos kainą.

Į nuomos kainą įskaičiuotas 3,50 eurų simbolinis draudimas nuo dažniausiai pasitaikančių nedidelių daikto pažeidimų – keleto prarastų žvynelių ar karoliukų, ištrūkusių sagučių, prairusios siūlės ar sugedusio užtrauktuko. Vis dėlto, drabužį sugadinus taip, kad jis taptų nebetinkamas nuomoti arba negrąžinus, prašysime sumokėti iki 60 proc. daikto vertės (daugiau informacijos skaitykite Prekių pardavimo ir paslaugų teikimo taisyklėse). Visais atvejais stengsimės surasti Jums palankiausią bet kurios situacijos sprendimą.

Kaip žinosiu, kad daiktai sėkmingai grąžinti?

Apie sėkmingą daiktų grąžinimą informuosime Jus el. paštu per 48 valandas.

 

PREKIŲ PIRKIMAS INTERNETU

Ar Jūsų parduodamos prekės yra naujos?

Taip, visos mūsų parduodamos prekės yra naujos ir nedėvėtos, o jų asortimentas skiriasi nuo nuomojamų daiktų katalogo.

Per kiek laiko pristatote prekes?

Visas internetu įsigytas prekes Lietuvoje pristatome per 1–3 d. d., išskyrus tas prekes, kurių aprašyme nurodytas ilgesnis – nuo 7 iki 10 d. d. pristatymo terminas.

Ar galiu atšaukti savo pirkimo užsakymą?

Užsakymą atšaukti galite parašydami laišką į info@mudvi.eu. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, banko sąskaitos numerį ir užsakymo numerį. Mes anuliuosime Jūsų užsakymą ir pinigai bus grąžinti į Jūsų banko sąskaitą.

Ar galiu grąžinti prekes ir atgauti už jas sumokėtus pinigus?

Įsigijus prekę pirkimo  pardavimo sutartimi, turite teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo prekės gavimo dienos atsisakyti sutarties, grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Sutarties atsisakysite parašydami mums el. paštu info@mudvi.eu. Laiške nurodykite savo vardą, pavardę, banko sąskaitos numerį, užsakymo numerį ir prekių grąžinimo priežastį. Gavęs Jūsų pranešimą dėl Sutarties atsisakymo, nedelsdami išsiųsime patvirtinimą apie pranešimo gavimą.

Grąžinti galite visas elektroninėje parduotuvėje www.mudvi.eu įsigytas prekes. Grąžinamos prekės turi būti:

  • nesugadintos, nepraradusios prekybinės išvaizdos, nenešiotos ir be išorinių dėvėjimo ženklų;
  • originalioje pakuotėje, su visomis etiketėmis, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gautos, būtinai pateikiant Prekių įsigijimo dokumentą, naudojimo instrukcijas ir kitus Prekės priklausinius;
  • tvarkingai ir sandariai supakuotos į tinkamą pakuotę, kuri apsaugotų Prekes nuo sugadinimo jų transportavimo metu;

Kaip grąžinti prekes?

Prekes galite grąžinti išsiųsdami mums registruotu paštu adresu: „MUDVI kids clothes“, Kalvarijų 125–404, LT–08221 arba „Omniva“ paštomatu (Vilniaus HYPER RIMI Žirmūnų paštomatas, mob. +370 699 13333). Prekių grąžinimas vykdomas Pirkėjo sąskaita.

Kada grąžinami už prekes sumokėti pinigai?

Pinigai bus grąžinami į Jūsų banko sąskaitą per 7 dienas nuo tos dienos, kai Prekė yra grąžinama (pristatoma) mums.

Kaip grąžinti netinkamos kokybės prekes?

Tokiu atveju, jei prekė turi defektą arba užsakyme yra klaida (neteisingas dydis, spalva), taip pat jei Jums buvo pristatyta ne Jūsų užsakyta prekė, Jūs galite grąžinti prekę mums, atsižvelgiant į pristatymo būdus, aprašytus aukščiau. Grąžinant brokuotas ar aprašymo neatitinkančias prekes, prašome nurodyti šią priežastį. Tokiu atveju mes garantuojame Jums sugrąžinti prekės grąžinimo (siuntimo) išlaidas.

 

Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu, adresu info@mudvi.eu

 

 

 

 

LABAS

Prenumeruok MUDVI naujienlaiškius. Pažadame dalintis tik tuo, kas svarbu, įdomu ir įkvepia svajoti!