Dažniausiai Užduodami Klausimai

GAMINIO INFORMACIJA

Kaip išsirinkti tinkamą dydį?

Suknelės šioje svetainėje suskirstytos vadovaujantis gamintojų etiketėse nurodytais dydžiais pagal vaiko amžių. Kartais gali tekti pasirinkti didesnius arba mažesnius dydžius, nei Jūsų vaiko amžius. Tai priklauso nuo gamintojo ir drabužio modelio.

Todėl prie kiekvienos suknelės pateikėme jos išmatavimus:

    A – ilgį nuo priekaklio taško pečių linijoje iki gaminio apačios

    B – plotį per juosmenį

    C – plotį per pažastis

 

Jei nesate tikri, ar suknelė tiks Jūsų mergaitei, išmatuokite jos dėvimą suknelę (rekomenduojame pasirinkti panašaus modelio suknelę – kitokie rūbai netinka) ir matavimo rezultatus palyginkite su pateiktais drabužio aprašyme.

Taip pat kviečiame pasinaudoti prie kiekvienos suknelės pateiktomis gamintojo dydžių rekomendacijomis – šiuo atveju reiktų išmatuoti vaiko krūtinės, liemens ir klubų apimtis bei nustatyti ūgį.

 

Ar realybėje rūbai ir aksesuarai atrodys taip pat, kaip nuotraukose?

Mes stengiamės kuo tikroviškiau atskleisti daiktų išvaizdą ir savybes. Visgi, dėl skirtingų kompiuterių, monitorių ar mobiliųjų įrenginių nustatymų ir charakteristikų negalime garantuoti, kad Jūsų įrenginio ekranas tiksliai atspindės šioje svetainėje pateiktų daiktų spalvas, tad realybėje jos gali nežymiai skirtis.

 

Ką daryti, jei produkto aprašyme nerandu informacijos, kuri mane domina?

Prašome susisiekti telefonu +370 699 133333 (darbo laikas: I – V 11:00 – 18:00) ir Jums suteiksime visą reikiamą informaciją. Kitu laiku rašykite el. laišką info@mudvi.eu. Į el. laiškus atsakome per vieną darbo dieną.

 

UŽSAKYMO INFORMACIJA

Ar užsakymą nuomai galiu pateikti tik internetu?

Jūsų patogumui sudarėme galimybę pasirinkti, kokiu būdu išsinuomoti daiktus – naudojantis interneto svetaine www.mudvi.eu arba atvykus į mūsų sandėlį Vilniuje ("Sigmos" teritorijoje, Šiaurės miestelyje) ir sudarius rašytinę nuomos sutartį. Pastaruoju atveju atsiskaitymas už paslaugas vykdomas grynaisiais pinigais. Prieš atvykdami susisiekite telefonu +370 6991 33333 (darbo laikas: I – V 11:00 – 18:00) ir pasitikslinkite, ar interneto svetainėje nusižiūrėta suknelė nerezervuota ir yra sandėlyje, o mes taip pat esame jame ir galime Jus pasitikti. Atvykdami su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Ar galiu užsakymą pateikti rytdienai?

Dėl daiktų pristatymo terminų užsakymo internetu rytojaus dienai pateikti negalite. Susisiekite su mumis telefonu +370 699 13333 (darbo laikas: I – VII 11:00 – 18:00) ir patikslinsime dėl konkrečių daiktų skubesnės rezervacijos galimybių.

 

Ar galiu išsinuomoti suknelę vienai dienai ir už jos nuomą mokėti mažiau?

Taip. Išsinuomoti suknelę 24 val. galite atvykę į mūsų sandėlį Vilniuje ir sudarę rašytinę nuomos sutartį. Už suknelės nuomą 24 val. sumokėsite net 40 procentų mažiau. Prieš atvykdami susisiekite telefonu +370 6991 33333 (darbo laikas: I – V 11:00 – 18:00) ir pasitikslinkite, ar interneto svetainėje nusižiūrėta suknelė nerezervuota ir yra sandėlyje, o mes esame vietoje ir galime Jus priimti. Atvykdami su savimi turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Kodėl pirma ir paskutine nuomos termino diena negaliu pasirinkti šeštadienio ir sekmadienio?

Mūsų elektroninė užsakymų sistema neleidžia pirma bei paskutine nuomos termino diena pasirinkti šeštadienio ir sekmadienio todėl, kad savaitgaliais nedirbame ir nevykdome užsakymų pristatymo bei grąžinimo.

Jei daiktus pageidaujate išsinuomoti 4 dienoms nuo trečiadienio ar ketvirtadienio, paskutinė nuomos termino diena bus pirmoji darbo diena – pirmadienis. Tokiu būdu turėsite galimybę daiktais naudotis ilgiau, nors mokėsite tik už 4 dienų nuomą.

 

Kada pradedate vykdyti pateiktą užsakymą?

Užsakymą pradedame vykdyti nedelsiant, gavę pilną apmokėjimą už paslaugas ir pristatymą, jeigu jis pasirinktas. Apmokėjimas laikomas atliktu, kai visa mokėtina suma gaunama ir užskaitoma mūsų banko sąskaitoje.

Gavę mokėjimą, el. paštu Jums išsiųsime laišką apie užsakymo patvirtinimą. Jeigu jo negavote, pasitikrinkite el. pašto dėžutės „Spam“ skyrelį. Negaudami užsakymo patvirtinimo, informuokite mus telefonu +370 699 13333 (darbo laikas: I – V 11:00 – 18:00) arba el. paštu info@mudvi.eu.

 

Ar galiu pakeisti savo užsakymą (pasirinktus daiktus, pristatymo datą ir pan.)?

Atlikti pakeitimus galite interneto svetainėje www.mudvi.eu pateikdami naują užsakymą ir el. paštu info@mudvi.eu atšaukdami visą ar dalį pirminio užsakymo (nepamirškite nurodyti užsakymo numerio).

 

Ar galiu pakeisti užsakymo pristatymo adresą?

Taip, jeigu užsakymas dar neišsiųstas. Išsiųstiems siuntiniams adreso keitimo galimybės nėra. Susisiekite su mumis telefonu +370 699 13333 (darbo laikas: I – V 11:00 – 18:00) arba el. paštu info@mudvi.eu ir mes patikslinsime adreso keitimo galimybę.

 

Ar galiu atšaukti savo užsakymą?

Taip. Užsakymą atšauksite apie tai parašydami mums el. paštu info@mudvi.eu (nepamirškite nurodyti užsakymo numerio). Apsispręsti dėl užsakymo atšaukimo raginame kuo ankščiau, nes užsakytus daiktus rezervuojame Jums – visą Jūsų nurodytą laikotarpį, įskaitant kelias dienas prieš ir po jo, šių daiktų kiti klientai savo vaikams išnuomoti negali. Atšaukus užsakymą ne vėliau, nei likus 14 kalendorinių dienų iki jo pristatymo dienos, Jums grąžinsime visus už užsakymą sumokėtus pinigus. Atšaukus užsakymą vėliau, nei 14 kalendorinių dienų iki jo pristatymo dienos, grąžinsime 50 procentų už daiktų nuomos paslaugą sumokėtų lėšų. Daugiau informacijos skaitykite Paslaugų teikimo taisyklėse.

 

Ar galiu užsakymo gavėju nurodyti kitą asmenį, nors užsakymą pateikiau ir mokėjimą atlikau pats?

Taip, tačiau visa atsakomybė, susijusi su užsakymo vykdymo sąlygomis, priklausys Jums.

 

UŽSAKYMO PRISTATYMAS

Kur pristatote užsakymus?

Užsakymus pristatome visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją.

 

Kiek kainuoja pristatymas?

Pristatymas Lietuvoje kurjerių paštu kainuoja 6,90 eur. Užsakymo atsiėmimas iš mūsų sandėlio Vilniuje – nemokamas.

 

Ar galiu pasirinkti kitą, nei kurjerių paštu, pristatymo būdą?

MUDVI užsakymų pristatymu rūpinasi UAB "DPD Lietuva" kurjeriai ir kitų užsakymų pristatymo būdų netaikome.

Užsakymus pristatome ir išnuomotų daiktų grąžinimą vykdome per DPD kurjerius bei DPD Pickup siuntų taškus ar terminalus tam, kad galėtumėme sekti siuntų judėjimą ir būtume tikri, kad nebus pažeisti užsakymų pristatymo ir daiktų grąžinimo terminai.

 

Kuriuo metu kurjeris pristatys užsakymą?

Kurjeris užsakymą pristatys pirmą nuomos termino dieną.

Kurjeris siuntinius pristato pirmadieniais – penktadieniais 8.00 – 18.00 val. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose galima rinktis pristatymą vakariniu laiku 18.00 – 22.00 val. Užsakymo pristatymo dieną Jūsų nurodytu telefono numeriu kurjeris susisieks dėl tikslesnio siuntinio pristatymo laiko. Būkite pasiekiami!

 

Ar galiu užsakymą atsiimti pats?

Taip, galite atsiimti savo užsakymą mūsų sandėlyje Vilniuje, esančiame Kalvarijų g. Kalvarijų g. 125, I korpusas, LT-08221 Vilnius ("Sigmos" teritorijoje, Šiaurės miestelyje). Atvykdami atsiimti siuntinio apie tai informuokite telefonu +370 6991 33333 ir nurodykite užsakymo numerį. Atsiimant siuntinį būtina pateikti galiojantį asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Ar gali mano užsakymą atsiimti kitas asmuo?

Taip, bet tokiu atveju užsakymo skiltyje „Pastabos“ turėtumėte nurodyti asmenį, atvyksiantį atsiimti užsakymo už Jus.

 

DAIKTŲ PRIEŽIŪRA

Atsiėmiau siuntinį. Kaip paruošti suknelę dėvėjimui?

Daiktus išsiunčiame paruoštus dėvėjimui – išvalytus ir išlygintus. Tačiau transportavimo metu rūbai gali kiek pasiglamžyti. Gavę užsakymą, nedelsdami išimkite suknelę ir pakabinkite. Jei lenkimo žymės išliktų, lengvai palyginkite rūbų garintuvu. Daugiau apie tai skaitykite Daiktų priežiūra.

 

GRĄŽINIMAS

Kada privalau grąžinti išsinuomotus rūbus ir aksesuarus?

Daiktus turėtumėte grąžinti ne vėliau, nei užsakyme numatytą paskutinę nuomos termino dieną.

 

Kaip grąžinti išsinuomotus daiktus?

Didesniam Jūsų patogumui sudarėme galimybę pasirinkti, kuriuo iš šių būdų grąžinti išsinuomotus daiktus:

I. Per DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą. Atlikdami užsakymą, pasirinkite šį grąžinimo būdą, jei DPD Pickup taškas ar terminalas yra netoli Jūsų – tai pasitikrinti galite čia! Palikti siuntinį DPD Pickup siuntų taške ar terminale galėsite bet kuriuo metu iki paskutinės nuomos termino dienos pabaigos. Daiktai laikomi grąžinti nuo jų pristatymo į DPD Pickup tašką ar terminalą.

II. Per DPD kurjerį, kurį iškviesime Jūsų nurodytu adresu užsakyme nurodytą paskutinę nuomos termino dieną. Kurjeris siuntų paimti atvyksta darbo dienomis 8:00 – 18:00 val. Daiktai laikomi grąžinti juos perdavus DPD kurjeriui.

III. Grąžinkite į sandėlį Vilniuje iki užsakyme nurodytos paskutinės nuomos termino dienos 16 val. Prieš atvykdami susisiekite su mumis telefonu +370699 13333 (darbo laikas: I – V 11:00 – 18:00), kad Jūsų lauktumėme.

Daugiau apie išsinuomotų daiktų grąžinimą skaitykite Grąžinimas.

 

Kiek kainuoja grąžinimas?

Grąžinimas visoje Lietuvoje yra nemokamas.

 

Sugadinau siuntinio dėžę. Ką turėčiau daryti?

Įsigykite kitą pakuotę, tinkamą saugiai grąžinti daiktus per kurjerį arba DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą.

 

Vaikas netyčia ištepė ar sugadino suknelę. Ką daryti?

Nepaisant visų protingų pastangų saugoti daiktus, išlieka galimybė juos ištepti – juk juos dėvės nenustygstantys vietoje, kūrybiški ir žaismingi vaikai! Labai svarbu, kad nemėgintumėte daiktų valyti patys ir neatiduotumėte jų valyti kitiems valymo paslaugų teikėjams. Daiktus valome profesionaliai, atsižvelgdami į gamintojų rekomendacijas bei pasirinkdami tokius valymo ir džiovinimo būdus, kad nebūtų pakenkta valomiems drabužiams. Dėl šios priežasties Jūsų grąžintus daiktus išvalysime patys – valymo paslaugos įskaičiuotos į daiktų nuomos kainą.

Į nuomos kainą įskaičiuotas 3,50 eurų simbolinis draudimas nuo dažniausiai pasitaikančių nedidelių daikto pažeidimų – keleto prarastų žvynelių ar karoliukų, ištrūkusių sagučių, prairusios siūlės ar sugedusio užtrauktuko. Vis dėlto, drabužį sugadinus taip, kad jis taptų nebetinkamas nuomoti arba negrąžinus, prašysime atlyginti dalį daikto vertės (daugiau informacijos skaitykite Paslaugų teikimo taisyklėse). Visais atvejais stengsimės surasti Jums palankiausią bet kurios situacijos sprendimą.

 

Kaip žinosiu, kad daiktai sėkmingai grąžinti?

Apie sėkmingą daiktų grąžinimą informuosime Jus el. paštu per 48 valandas.

 

Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu, adresu info@mudvi.eu.

 

 

 

 

LABAS

Prenumeruok MUDVI naujienlaiškius. Pažadame dalintis tik tuo, kas svarbu, įdomu ir įkvepia svajoti!