Išsinuomotų Daiktų Grąžinimas

Neįtikėtinai svarbu grąžinti daiktus laiku – turime suspėti juos parengti dėvėjimui (išvalyti, išlyginti) ir pristatyti kitos svajotojos pasirodymui, kuri jau dirsčioja pro langą laukdama kurjerių pašto su savo svajonių suknele!

 

Grąžinimas visoje Lietuvoje yra nemokamas. Didesniam Jūsų patogumui sudarėme galimybę pasirinkti, kuriuo iš šių būdų grąžinti išsinuomotus daiktus:

I. Per DPD Pickup siuntų tašką ar terminalą. Atlikdami užsakymą, pasirinkite šį grąžinimo būdą, jei DPD Pickup taškas ar terminalas yra netoli Jūsų – tai pasitikrinti galite čia! Palikti siuntinį DPD Pickup siuntų taške ar terminale galėsite bet kuriuo metu iki paskutinės nuomos termino dienos pabaigos. Daiktai laikomi grąžinti nuo jų pristatymo į DPD Pickup tašką ar terminalą.

Jums svarbu saugiai daiktus supakuoti į tą pačią dėžę, kurioje juos gavote. Dėžėje rasite siuntos lipduką – užklijuokite jį ant dėžės toje vietoje, kur buvo Jūsų adresas. Jei netyčia lipduką prarastumėte, susisiekite su mumis tel. nr. +370 6991 33333 ir el. paštu Jums atsiųsime duomenis, reikiamus užklijuoti ant dėžės, kad galėtumėte ją palikti DPD Pickup siuntų taške ar terminale.

II. Per DPD kurjerį, kurį mes iškviesime Jūsų nurodytu adresu užsakyme nurodytą paskutinę nuomos termino dieną. Kurjeris siuntų atvyksta darbo valandomis (8-18 val.), prieš tai susisiekęs telefonu. Būkite pasiekiami!

Jums svarbu saugiai daiktus supakuoti į tą pačią dėžę, kurioje juos gavote. Dėžėje rasite atgalinio adreso kortelę – užklijuokite ją ant dėžės toje vietoje, kur buvo Jūsų adresas. Jei netyčia kortelę prarastumėte, ant dėžės užklijuokite lapą su siuntėjo (savo) ir gavėjo kontaktine informacija („MUDVI kids clothes“, Kalvarijų g. 121-404, I korpusas, Vilnius, LT-08211, tel. nr. +370 6991 33333). Daiktai laikomi grąžinti juos perdavus DPD kurjeriui.

III. Grąžinkite į sandėlį Vilniuje iki užsakyme nurodytos paskutinės nuomos termino dienos 15 val. adresu Kalvarijų g. 121-404, I korpusas, Vilnius, LT-08211.

 

Labai svarbu, kad prieš grąžindami daiktus, nemėgintumėte jų valyti patys ir neatiduotumėte valyti kitiems valymo paslaugų teikėjams. Daugiau apie tai skaitykite Išsinuomotų daiktų priežiūra.

Jeigu turite papildomų klausimų, susisiekite su mumis el. paštu, adresu info@mudvi.eu.

 

 

LABAS

Prenumeruok MUDVI naujienlaiškius. Pažadame dalintis tik tuo, kas svarbu, įdomu ir įkvepia svajoti!