Daiktų priežiūra ir grąžinimas

PRIEŽIŪRA

Sukneles išsiunčiame jau paruoštas dėvėjimui – išvalytas ir išlygintas. Tačiau transportavimo metu rūbai gali kiek pasiglamžyti. Gavę užsakymą, nedelsdami išimkite suknelę ir pakabinkite (rekomenduotumėme drėgnoje patalpoje, pavyzdžiui, vonioje). Jei lenkimo žymės išliktų, lengvai palyginkite rūbų garintuvu. Tačiau ar galima gaminį garinti, visada patikrinkite vidinėje drabužio pusėje gamintojo prisiūtoje priežiūros kortelėje (instrukcijoje):

  • lygintuvo ženklo viduryje pavaizduoti trys taškai reiškia, kad gaminį galima lyginti naudojant garus ar drėkintuvą. Maksimali lyginimo temperatūra — 200°С. Tinkamas lyginimo programos režimas — „medvilnė/linas“;
  • lygintuvo ženklo viduryje pavaizduoti du taškai reiškia, kad gaminį galima lyginti naudojant garus, tačiau negalima naudoti spaudimo lygintuvu. Maksimali lyginimo temperatūra – 150°С. Tinkamas lyginimo programos režimas — „vilna/poliesteris/viskozė“;
  • lygintuvo ženklo viduryje pavaizduotas vienas taškas reiškia, kad tai „jautrus“ ar blizgus gaminys, kurį reikia lyginti per ploną audinį ir išverstą į išvirkščiąją pusę, maksimali lyginimo temperatūra — 110°С. Lyginimas naudojant garus draudžiamas, nes gali nepataisomai sugadinti gaminį. Tinkamas lyginimo programos režimas – „šilkas, poliakrilas/poliamidas (nailonas)/dirbtinis pluoštas“;
  • perbrauktas lygintuvo ženklas reiškia, kad gaminio negalima nei lyginti, nei garinti.

Pasinaudoję daiktais, tiesiog supakuokite juos atgal į dėžę – valymo paslaugos yra įskaičiuotos į nuomos kainą, todėl mes išvalysime Jūsų grąžintus daiktus ir atkursime jų formą (vadovaudamiesi gamintojo priežiūros instrukcija).

Labai svarbu, kad nemėgintumėte daiktų valyti patys ir neatiduotumėte jų valyti kitiems valymo paslaugų teikėjams. Daiktus valome profesionaliai, atsižvelgdami į jų priežiūros rekomendacijas, audinių sudėtį ir savybes, pasirinkdami tokius valymo, džiovinimo būdus, metodus ir chemines priemones, kad nepakenktumėme valomiems drabužiams: jie išliktų tolygios spalvos, nepakistų audinių struktūra, rūbai neprarastų estetinės išvaizdos ir formos.

 

GRĄŽINIMAS

Neįtikėtinai svarbu grąžinti daiktus laiku – turime suspėti juos parengti dėvėjimui (išvalyti, išlyginti) ir pristatyti kitos svajotojos pasirodymui, kuri jau dirsčioja pro langą laukdama kurjerio pašto su savo svajonių suknele!

Jūsų patogumui sukūrėme lengvą ir paprastą atsisveikinimo su suknelėmis procesą, kuris Jums nieko nekainuos – internetu užsakytus daiktus grąžinsite kurjerių paštu nemokamai. Viskas, ko reikia – tai perduoti siuntinį kurjeriui, kurį iškviesime Jūsų nurodytu adresu užsakyme numatytą paskutinę nuomos termino dieną. Kurjeris atvyks paimti siuntos darbo valandomis (8-17 val.), prieš tai paskambinęs Jums telefonu. Būkite pasiekiami!

Prieš atvykstant kurjeriui, įdėkite suknelę ir aksesuarus į tą pačią dėžę, kurioje jie buvo Jums įteikti. Dėžėje rasite atgalinio adreso kortelę – užklijuokite ją ant dėžės toje vietoje, kurioje buvo Jūsų adresas. Jei netyčia šią kortelę prarastumėte, ant dėžės užklijuokite lapą su siuntėjo (savo) ir gavėjo kontaktine informacija („MUDVI kids clothes“, Kalvarijų g. 121-404, I korpusas, Vilnius, LT-08211, tel. nr. +370 6991 33333).

Atlikdami užsakymą internetu, galite pasirinkti jį gražinti nemokamai per DPD Pickup siuntų taškus ar terminalus. Įsitikinkite, kad toks taškas ar terminalas yra netoli Jūsų – tai padaryti galite čia. Palikti siuntinį DPD Pickup siuntų taške ar terminale galėsite bet kuriuo metu iki paskutinės nuomos termino dienos pabaigos. Daiktus į DPD Pickup siuntų taškus ar terminalus pristatykite toje pačioje dėžėje, kurioje jie buvo Jums įteikti. Dėžėje rasite atgalinio adreso kortelę – užklijuokite ją ant dėžės toje vietoje, kurioje buvo Jūsų adresas. Jei netyčia šią kortelę prarastumėte, susisiekite su mumis tel. nr. +370 6991 33333 ir mes elektroniniu paštu Jums atsiųsime duomenis, privalomus užklijuoti ant dėžės, kad galėtumėte palikti ją DPD Pickup siuntų taške ar terminale.

Primename, kad internetu išsinuomoti daiktai laikomi grąžinti juos perdavus mūsų kurjeriams arba pristačius į DPD Pickup tašką ar terminalą.

Jei daiktus išsinuomojote ne internetu, o mūsų sandėlyje – grąžinkite juos į sandėlį užsakyme nurodytą paskutinę nuomos termino dieną iki 17 val. Jei daiktų grąžinimo diena nėra darbo diena, daiktus grąžinkite po jos einančią darbo dieną.

 

 

Labas, Nuostabioji,

pažadame NAUJIENLAIŠKIUOSE dalintis tik tuo, kas svarbu ir įdomu