Apie Mudvi

Esame dvi seserys, auginančios savo dukras, tačiau žodis MUDVI mums pirmiausiai reiškia nepaprastai svarbų ir ypatingą mamos ir dukros ryšį, kuris gali skleistis netgi drauge renkantis puikiausią suknelę! Tikime, kad šis ryšys yra kuriamas ir puoselėjamas kuo daugiau patirčių išgyvenant drauge – tiek kasdienėje buityje, tiek susikuriant sau ir dukrai šventę. Tačiau norėdamos sukurti šventę – pakviesti dukrą į koncertą, prašmatnios vakarienės ar surengti šeimos fotosesiją, neretai negalime suteikti jai galimybės vilkėti suknelę, atitinkančią šventinę nuotaiką, iškilmingą progą ar prašmatnią vietą. Paprasčiausiai todėl, kad negalime sau leisti didelių išlaidų, nenorime apsikrauti išaugtomis brangiomis suknelėmis, kurias kasdien dėvėti gaila ir kurios tampa per trumpos vos po vienos greitai pralėkusios vasaros, arba tiesiog stokojame laiko varginančioms kelionėms po prekybos centrus.

Štai kodėl gimė MUDVI – iš noro sukurti erdvę, kurioje susitiktų estetika ir etika. Kad išleisdamos mažiau, patirtumėme daugiau. Kad galėtumėme išgyventi madą atsakingu keliu. Kad užuot nėrusios iš kailio, drabužius net ypatingoms progoms rinktumėmės neskubėdamos, atsakingai dalindamosis. Kad tų ypatingų progų susikurtumėme dažniau. Kad mūsų akis ir šypseną paveldėjusioms dukroms galėtumėme perduoti ir išskirtinį savo stiliaus pojūtį...

Kiekviena MUDVI suknelė yra kuo nors įdomi ir nepakartojama, įkvepianti svajoti, kruopščiai atrinkta šiame procese dalyvaujant mūsų dukroms ir išbandyta geriausių draugių testu. Atrinkdamos sukneles, didelį dėmesį skiriame ne vien jų unikalumui, bet ir rūbą pagaminusio mados prekės ženklo filosofijai – kūrėjams, nepritariantiems greitajai madai, neskatinantiems besaikio vartojimo, investuojantiems į kokybiškus audinius, siuvimo meistriškumą, rankų darbą ir tvarią produkcijos gamybą. Juk gera žinoti, kad į tvarumą orientuotais kasdieniais pasirinkimais ir dalijimosi ekonomikos palaikymu (rinkdamosi drabužio nuomą, o ne pirkimą) prisidedame prie mūsų planetos išsaugojimo ir švaresnės, geresnės ateities savo vaikams.

LABAS

Prenumeruok MUDVI naujienlaiškius. Pažadame dalintis tik tuo, kas svarbu, įdomu ir įkvepia svajoti!